borpelle logoFirma Borpelle została założona przez Jerzego Borowicza w 1963 roku. Jako mały zakład, z roku na rok zdobywała doświadczenie oraz rozwijała park maszynowy, stale unowocześniając swoje wyroby oraz usługi. Dzięki temu stała się mocną, prężną firmą z tradycjami oraz doświadczeniem.  

Obecnie dzięki mocnej pozycji rynkowej, uzyskanej dzięki wysokiej jakości swoich produktów, firma obsługuje największych i najważniejszych producentów obuwia w Polsce, a także obsługuje dużą rzeszę odbiorców poza jej granicami.

Śmiało mówimy, że nasze produkty konkurują z wyrobami firm światowych. Nasze ceny są zawsze konkurencyjne w stosunku do cen wszystkich innych zakładów tego typu w Polsce. Zawdzięczamy to stabilności zakładu, doświadczeniu oraz szerokiemu wachlarzowi produktów, który stale powiększamy o pojawiające się nowości. Bierzemy na siebie całkowitą odpowiedzialność za ewentualne reklamacje.

Szanowni producenci, odwiedzajcie naszą firmę, a przekonacie się, że Zakład Borpelle to solidny partner do współpracy, który zaoszczędzi was czas oraz pieniądze (nie tylko dlatego, że czas to pieniądz :-).