Jedne z najważniejszych materiałów znajdujących się w obuwiu. Wyściółka znajduje się tuż pod podeszwą stopy i wpływa na komfort użytkowania buta, dlatego bardzo ważna jest jakość materiału, z którego jest ona wytworzona.

W swojej ofercie posiadamy cały szereg nowoczesnych materiałów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Nasze produkty sprawdzają się w produkcji obuwia zarówno letniego jaki i zimowego, a także ortopedycznego.

Lateks z aktywnym węglem – wyściółka oparta na bazie tego materiału cechuje się bardzo wysokimi parametrami chłonności wilgoci oraz właściwościami przeciwpotnymi ze względu na zawartość aktywnego węgla. Dysponujemy kilkoma grubościami wymienionej pianki w zależności od rodzaju obuwia, w którym znajduje zastosowanie.

PUR – wyściółka na bazie pianki Poliuretanowej pochodzącej z recyklingu.

 

  • Lateks_PW-A
  • PUR

 

ALUTERMA – wykorzystywana głównie w obuwiu zimowym ze względu na swoje właściwości izolacyjne. Wyściółka zbudowana jest z trzech części: folii aluminiowej technicznej, wysoko wytrzymałościowej pianki polietylenowej (PE) oraz włókniny obuwniczej. Grubości włókniny oraz pianki PE są zależne od indywidualnych wymagań naszych klientów.